2018 Uitslag 5,5 kilometer

Hieronder staan de uitslagen van de 5,5km (1 ronde).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Startnummer Naam Woonplaats Eindtijd
457 Bram Som Oosterbeek 00:18:48
450 Coen de Wit Arnhem 00:19:54
474 Leonardus Wildekamp Arnhem 00:21:52
441 Lia Wijnberger Arnhem 00:22:03
442 Roderik van de Wardt Oosterbeek 00:23:22
408 Jochem Emmen Wageningen 00:23:31
469 Rense Brouwer Arnhem 00:23:39
449 Eef Lijster Arnhem 00:23:41
481 Arend Oldenhove   00:24:02
477 Marco Onnink Barendrecht 00:24:22
452 Sander Hilferink Arnhem 00:24:36
420 Alex Leeman Molenhoek 00:24:50
468 Cees de Kramer Arnhem 00:24:53
448 Maarten van Alphen Velp 00:24:55
336 Maxim de Bruijn Arnhem 00:24:57
456 Jan-Albert Verleda Arnhem 00:25:01
1354 Jeroen Luijpen Elst 00:25:15
433 Corwin van Soest Arnhem 00:25:23
1360 koos Kleinsma velp 00:25:25
412 Diederik Heij Oosterbeek 00:25:49
409 Udo Engelke Molenhoek 00:26:02
454 Pieter van Heteren Velp 00:26:22
427 Krista Smidt Arnhem 00:27:07
296 Jasper Besselink Arnhem 00:28:19
430 Willem van Gemert Arnhem 00:28:27
431 Bart van Gemert Arnhem 00:28:29
417 Arjan Kool Arnhem 00:28:46
428 David Spierenburg Arnhem 00:28:48
406 Kanter Eefting Arnhem 00:28:51
465 Kitty Wolsing Arnhem 00:29:03
1220 rob blesgraaf Arnhem 00:29:11
321 Patrick Brookman Zevenaar 00:29:30
435 Jurgen Verhoeven Zevenaar 00:29:37
479 Erno Oosterik Arnhem 00:30:10
439 Dirk-Jan Meulman   00:30:28
451 Meriam Kemperman Arnhem 00:30:37
459 Kukupessy Arnhem 00:30:41
472 Sietse Bunk Geldermalsen 00:30:44
453 Jo-Ella Verbeek Velp 00:31:11
423 peter-hans peters van nijenhof arnhem 00:31:15
440 Hennie van Diest Bemmel 00:31:40
470 Miranda Driessen Arnhem 00:31:54
473 Tessa Spiele Arnhem 00:32:07
324 Jiska Brouwer Arnhem 00:32:14
320 Kirsten Brandt Arnhem 00:32:25
313 Ron Blom Huissen 00:32:28
1312 Linda Hauwert Duiven 00:32:39
478 Matthijs Holtman Arnhem 00:32:52
447 Netty Bronkhorst Vuren 00:33:07
306 Hilde Beukers Arnhem 00:33:10
443 Annet van Dellen Arnhem 00:33:27
476 ilse Wissink Arnhem 00:33:36
471 Lianda van Dam Arnhem 00:33:47
2138 Huub Colen Elst Gld 00:33:49
458 Alma Tiggelman Arnhem 00:33:51
437 Myrthe Willemsen Renkum 00:33:54
464 Frank Abbenhuis Arnhem 00:34:05
407 Maite Elkerbout Nijmegen 00:34:07
411 Moniek Gerritsen Arnhem 00:34:19
436 Lisete Vos Schouten Renkum 00:34:56
419 Anne-Fleur Lamers Arnhem 00:35:19
404 Robert De Jong Arnhem 00:36:05
444 Marion Groeneweg Dieren 00:36:08
1308 Anne Dros Arnhem 00:36:26
429 Milou Thijssen Ede 00:36:41
445 Bram Hamers Arnhem 00:36:51
455 Robin Sommers 's-Heerenberg 00:37:04
462 Emma Ex Oosterbeek 00:37:17
463 Tanja Molier Oosterbeek 00:37:19
421 Nicolle Loevering Velp 00:37:34
466 Anouk Zwart Arnhem 00:38:03
426 Ans Sesink Westervoort 00:38:06
307 Josje Blesgraaf Arnhem 00:38:15
467 Rogé Zwart Arnhem 00:38:20
480 Hanneke Klingenberg Wageningen 00:38:24
460 Franske Reijnders Huissen 00:38:28
461 Ab Janssen Arnhem 00:38:30
446 Claar van Aalten Arnhem 00:38:58
422 Marjolijne Lutke Schipholt Arnhem 00:39:01
434 Eline van Willigen Apeldoorn 00:39:03
414 Tessa Hogt Oosterbeek 00:39:04
425 Jeanette Riesenbeck Arnhem 00:39:19
438 Renate Zuidema Hoogeveen 00:40:32

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!