2018 Uitslag 11 kilometer

Hieronder staan de uitslagen van de 11km (2 ronden).

Deze lijst is niet 100% volledig, soms loopt iemand spontaan een ronde korter of langer of is het druk bij de finish zodat er iemand gemist wordt bij de uitslagen. Indien er een aanvulling is kan dat in een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Startnummer Naam Woonplaats Eindtijd
1374 Hendrik Venema Onbekend 00:41:37
1325 Gaby van Caulil Arnhem 00:41:43
1347 Heiner Wardemonn Emmerich 00:42:59
1218 Erik Achterkamp Westervoort 00:45:12
1350 jeffrey de wit Nijmegen 00:47:15
1321 Fabian Lindner Wageningen 00:48:10
1361 peter van de Pol Oosterbeek 00:48:46
2153 Quiryn Springeling Amersfoort 00:48:55
1335 Serge van Bergen Eindhoven 00:48:58
1340 Uvo van Erp Oosterbeek 00:50:00
1219 Joost Bekkers Oosterbeek 00:50:05
1365 Maarten Koerkamp Arnhem 00:50:14
1349 Jaap Fransen Arnhem 00:51:07
1372 Marcel Molendijk Bennekom 00:51:23
1362 Niels Springeling Arnhem 00:51:25
1329 Menno Schaafsma Duiven 00:52:02
1326 Annebeth Mokkink Arnhem 00:52:08
1306 Hans Boer Arnhem 00:52:30
1317 Bas Jongbloets Nijmegen 00:52:32
1338 Nauk van der Donk Arnhem 00:53:07
1343 Fred Wildekamp Arnhem 00:54:33
1373 M Sijmons Dieren 00:55:26
1352 Roy Roessink Arnhem 00:56:23
1366 kees verkooyen Arnhem 00:57:00
1337 Sjoerd van den Berk Nijmegen 00:57:13
2139 Jorg de Goey Duiven 00:57:40
1351 Maarten van Dort Arnhem 00:58:45
2155 Ton van Cuijk Den Bosch 00:59:19
1353 Theo Janssen Arnhem 00:59:39
1363 Chantal janssen Arnhem 01:00:05
1314 Jente Hoogeveen Arnhem 01:00:13
1369 Jan Hoogstraaten Arnhem 01:02:11
475 Jurgen van Aalst Steenderen 01:02:29
1355 Ronald van Dijk Arnhem 01:02:46
1320 Pieter Lensink Arnhem 01:02:54
1368 Fred Hendriks Renkum 01:03:01
1331 Gerhard Slik Heteren 01:04:01
1345 Sander Witte Nijmegen 01:04:13
1310 Martijn Geertsen Arnhem 01:04:22
1322 Hetty Mathijssen Arnhem 01:05:42
1344 Carolien Willemsen Ede 01:06:11
1348 marianne roelofs Giesbeek 01:06:48
1307 Carolien De Boer Arnhem 01:06:50
1342 Ninca Wentzel Ede Gld 01:06:58
1324 Wiete Mesman Ede Gld 01:07:06
1333 Reinou Thijssen Zevenaar 01:07:36
1357 Carolien Mulder Arnhem 01:07:59
1318 Annika Kloos Wageningen 01:09:48
1358 Frank van Dulkenraad Arnhem 01:10:39
1376 Henk Prevaes Onbekend 01:10:57
1375 Lotte Schoor Onbekend 01:11:19
1339 Jildou van Duijvendijk Arnhem 01:11:27
1356 Judith Gerlagh Arnhem 01:11:30
1359 Koning Eenoog Arnhem 01:12:01
1332 Liesbeth Spaan Velp 01:12:03
1346 Ingrid van Riet Bouwman Arnhem 01:12:55
1319 Thieme Kuchta Oosterbeek 01:13:00
1334 Theo Thijssen Zevenaar 01:13:57
1341 Willem Weeda Arnhem 01:14:00
1377 Karla van der Hoek Onbekend 01:14:52
1305 Mago Blom Oosterbeek 01:17:13
413 Wendy Heufkens Arnhem 01:17:18
1371 Thijs Lenderik Arnhem 01:17:35
1364 Rijssenbeek Beuningen 01:19:07
1367 Erik Maier Arnhem 01:25:02

Zoeken op Loopgroep Arnhemia

Trainingen

21 juni 19:00
Rustig de heuvels op

26 juni 19:00
Hertenjacht & de route van Joke

28 juni 19:00
Zwaaaaaar

03 juli 19:00
Vaartspel & Tempo's en heuvels

05 juli 19:00
De uiterwaarden in

WBC op Twitter

 

Ook op twitter zijn er berichten over de warnsborncross te vinden!